ZOZNAM BALENIA

balenie batohu

Inštrukcie

Naše tábory sa odohrávajú na rôznych miestach, konkrétne miesto stretnutia nájdete priamo v ponuke tábora, alebo po prihlásení Vám ešte príde e-mail potvrdzujúci miesto preberania detí, ktoré bude zároveň aj miesto vyzdvihnutia.
Deti môžete každý deň priniesť medzi 8:30 a 9:00 a prevziať si ich medzi 17:00 a 18:00, ak by ste náhodou nestíhali, alebo by ste potrebovali dieťa vyzdvihnúť skôr prosím kontaktujte príslušného hlavného animátora.

V prípade, ak by dieťa vyzdvihoval niekto iný ako vy, prosím informujte nás minimálne sms správou. Fotky z táborov nájdete v našej uzavretej skupine pre rodičov a organizátorov:

(2) Táborčatá.sk – Účastníci / Fotky / Videá / Oznamy… | Facebook

pre pridanie sa do skupiny, je potrebné dať like na náš fan page.

img_1.png

Neber si príliš veľa

img_2.png

Neber si ťažké veci

img_3.png

Neber si krehké veci

Čo si treba priniesť so sebou

na tábor

Milý rodičia, nestresujte sa, ak ste prihlásili vaše dieťa na tábor k nám, vaše dieťa bude mať všetko čo bude potrebovať a nič mu nebude chýbať. Režim základ je kartička poistenca, čiapka a fľaša na vodu. Mobil nechajte doma. 

Pri balení si položky odškrtávajte, aby ste mali prehľad!

Priprav sa

Na to najlepšie
leto v tvojom živote!

Poďte s nami na tie najlepšie tábory, s tými najlepšími animatormi, s najlepším programom, najlepším jedlom a spoznaj svojich budúcich najlepších kamarátov. Neváhaj, naše tábory sú vypredané zvyčajne už na jar. 

Objednať

    Sleduj nas aj tu

    NAŠA FUN PAGE